Notícies del lloc

Anuncis i notícies generals

Pàgina:  1  2  3  4  5  6  7  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
CAMINADA I CURSA POPULAR AQUEST DIUMENGE 22 D'OCTUBRE iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 16 Oct 2017, 08:19
L’Institut de Sils per la democràcia i la pau. Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Mon, 2 Oct 2017, 20:36
MANIFEST DE LA MAJORIA DEL CLAUSTRE DE L'INSTITUT A FAVOR DE LA DEFENSA DELS DRETS CIVILS iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sun, 1 Oct 2017, 19:57
Sortides de tutoria Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Fri, 29 Sep 2017, 14:52
ECOSIA, EL NAVEGADOR QUE PLANTA ARBRES! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 18 Sep 2017, 08:48
SORTIDA DE PROFES PER SILS I RIUDARENES! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sat, 9 Sep 2017, 19:39
Estiu 2017 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Tue, 5 Sep 2017, 10:57
AGRAÏMENT A LES EMPRESES COL·LABORADORES AMB EL PROJECTE SINGULAR iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 23 Aug 2017, 10:21
Campus Prebat UdG Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 3 Jul 2017, 13:47
FINAL DE CURS AMB ELS AVIS DE LA RESIDÈNCIA :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Fri, 23 Jun 2017, 10:43
ELS CONSELL DE JOVES ÉS NOTÍCIA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 22 Jun 2017, 18:00
COMIAT Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 20 Jun 2017, 15:05
ACTE DE CONSTITUCIÓ DEL CONSELL DE JOVES DE SILS. ENS SENTIM AFORTUNATS I ORGULLOSOS D'AQUEST PAS DECISIU PER A LA PARTICIPACIÓ DEMOCRÀTICA AL NOSTRE POBLE!!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sun, 18 Jun 2017, 18:23
MAGNÍFIC CONCERT DE COMIAT D'UNA PART IMPORTANT DE LA CORAL DE L'INSTITUT. BRAVÍSSIMO NOIES!!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sun, 18 Jun 2017, 18:21
Tancament de l'"Aprenem junts" :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Thu, 8 Jun 2017, 15:14
Guanyadors del premi ESCOLES VERDES Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 8 Jun 2017, 11:13
CALENDARI D'ACTIVITATS AL CENTRE JOVE iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 5 Jun 2017, 21:02
COLÒNIES A EMPÚRIES - 3r ESO Ens ho estem passant molt bé!!!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 5 Jun 2017, 21:00
Viatge a Bordeus Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 5 Jun 2017, 19:29
Guiatge pels Estanys de Sils Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 1 Jun 2017, 22:43
Programa de Tu a Tu amb els alumnes de 6è Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Thu, 1 Jun 2017, 22:41
Projecte "El món en guerra" Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 30 May 2017, 13:20
Quanta estona pot girar el teu spinner? Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Mon, 29 May 2017, 15:49
Projecte - Portem una biosfera a Mart Imatge Gemma Gubau Cabruja Gemma Gubau Cabruja 0 Gemma Gubau Cabruja
Wed, 24 May 2017, 13:44
Exchange Sils-Vantaa Imatge Laura Alguero Laura Alguero 0 Laura Alguero
Tue, 23 May 2017, 09:49
Exchange Apeltoorn -Sils Imatge Albert Pons Albert Pons 0 Albert Pons
Fri, 19 May 2017, 11:42
JURAT FESTA PRIMAVERA ESCOLA ELS ESTANYS DE SILS Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Fri, 19 May 2017, 08:21
CIÈNCIA ENTRE TOTS Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 8 May 2017, 08:26
FUNDACIÓ RIERA I GUBAU SCHOLARSHIP 2017 Imatge Núria Ramos Núria Ramos 0 Núria Ramos
Thu, 4 May 2017, 09:48
"Bodas de sangre" a la Laguna de Sils Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Fri, 28 Apr 2017, 19:52
Taller de fang Imatge Albert Pascual Albert Pascual 0 Albert Pascual
Mon, 24 Apr 2017, 12:27
XXVIII Concurs de Narració Curta Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Mon, 24 Apr 2017, 10:35
Taller de fang Imatge Albert Pascual Albert Pascual 0 Albert Pascual
Wed, 19 Apr 2017, 11:45
Taller de fang Imatge Albert Pascual Albert Pascual 0 Albert Pascual
Wed, 19 Apr 2017, 11:44
Fòrum d'escoles verdes de Girona Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Sun, 2 Apr 2017, 22:03
Ja som a Koninklijke Scholengemeenschap, l'institut d'Apeldoorn iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 30 Mar 2017, 13:35
Colònies 2n ESO a Romanyà de la Selva Imatge Gemma Gubau Cabruja Gemma Gubau Cabruja 0 Gemma Gubau Cabruja
Mon, 27 Mar 2017, 13:50
SORTIDA A CALDES-PROJECTE CAMP DELS NINOTS Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 21 Mar 2017, 09:38
ATENCIÓ! CALENDARI D'ACTIVITATS PER JOVES A VALLCANERA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 20 Mar 2017, 23:34
Cangur 2017 Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Thu, 16 Mar 2017, 21:39
DIVERTIM-NOS I SEGUIM APRENENT PER SETMANA SANTA!!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 16 Mar 2017, 18:33
DIVERTIU-VOS I SEGUIU APRENENT PER SETMANA SANTA!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 16 Mar 2017, 18:32
Dia Lectiu 1r ESO Imatge Gemma Gubau Cabruja Gemma Gubau Cabruja 0 Gemma Gubau Cabruja
Wed, 15 Mar 2017, 13:21
Grup de Servei STORYTELLING Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Sat, 4 Mar 2017, 06:48
Sopar Benèfic 3 ESO 2017 Imatge Albert Pascual Albert Pascual 0 Albert Pascual
Wed, 15 Feb 2017, 13:28
Taller de Còmic del Novembre Imatge Albert Pascual Albert Pascual 0 Albert Pascual
Wed, 8 Feb 2017, 14:48
Cosmocaixa Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Tue, 7 Feb 2017, 14:05
Cantata per la pau 2017 Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Thu, 2 Feb 2017, 10:39
SORTIDA MODALITAT CIENTÍFIC-TECNOLÒGIC Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 17 Jan 2017, 20:22
Traslacions, girs i simetries Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Tue, 17 Jan 2017, 10:39
Geometria amb mosaics Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Sat, 14 Jan 2017, 23:15
Transformació, passió, expressió i creativitat, dins el projecte L'ART POT CANVIAR EL MÓN, de 2n d'ESO Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Wed, 11 Jan 2017, 21:51
Bon Nadal Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Thu, 22 Dec 2016, 21:32
Teatre en anglès (English Drama) Imatge Araceli Martinez Cuevas Araceli Martinez Cuevas 0 Araceli Martinez Cuevas
Wed, 21 Dec 2016, 13:38
Projecte de la Prehistòria Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Mon, 5 Dec 2016, 14:55
Gran recapte d´aliments 2016 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Sun, 4 Dec 2016, 09:00
Resultats eleccions al Consell d'alumnes Imatge Xavier Arbat Codina Xavier Arbat Codina 0 Xavier Arbat Codina
Tue, 29 Nov 2016, 15:31
Sortida al Museu de la Gabella amb l'alumnat de 2n d'ESO. Treballem l'Edat Mitjana. Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Sun, 27 Nov 2016, 22:49
La Marató de TV3 celebra 25 anys!!!! Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Thu, 24 Nov 2016, 11:40
Projecte de 1r. La prehistòria Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Fri, 18 Nov 2016, 11:58
Colonies de 1r d'ESO a la garrotxa Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Wed, 16 Nov 2016, 10:58
EXCELLENT SAMPLES OF WORK IN PE IN ENGLISH Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Tue, 15 Nov 2016, 22:59
Ja som ESCOLA VERDA!! Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 4 Nov 2016, 17:39
Happening projecte "Presenta't al concurs" iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Fri, 4 Nov 2016, 09:03
VAGA DIMECRES 26 D'OCTUBRE iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 26 Oct 2016, 11:07
Refugiats. 1r d'ESO Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Tue, 18 Oct 2016, 14:27
Meninos de Rua. 2n d'ESO Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Tue, 18 Oct 2016, 14:00
Visita de la Consellera al nostre institut Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Tue, 18 Oct 2016, 09:01
Exposició dels aprenentatges sobre les principals rutes comercials Imatge Xavier Arbat Codina Xavier Arbat Codina 0 Xavier Arbat Codina
Mon, 10 Oct 2016, 10:02
Transelva 2016 Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 7 Oct 2016, 09:15
Xerrades pel projecte Outsiders- 4tESO Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 7 Oct 2016, 09:14
Xerrada Manuel Delgado Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 5 Oct 2016, 18:57
Joves Eratòstenes Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Thu, 22 Sep 2016, 14:46
L'alumnat de 2n d'ESO a Vallcanera Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Sun, 18 Sep 2016, 23:13
Primer d'ESO a Can Fornaca Imatge Sílvia Margelí Voelp Sílvia Margelí Voelp 0 Sílvia Margelí Voelp
Fri, 16 Sep 2016, 15:12
L'alumnat de 3r a Montserrat Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Thu, 15 Sep 2016, 21:27
TASQUES RECUPERACIÓ ESTIU 2016 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Mon, 29 Aug 2016, 13:42
AVUI LA MARINA JORDANA HA PARTICIPAT EN UNA TERTÚLIA RADIOFÒNICA A LA CADENA SER iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 24 Aug 2016, 12:08
comiat iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Fri, 1 Jul 2016, 14:03
FI DE CURS AMB L'AMPA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 30 Jun 2016, 18:26
COMIAT DE 4t iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Tue, 28 Jun 2016, 13:30
Generem Salut Global Imatge Marta Bordas Marta Bordas 0 Marta Bordas
Mon, 27 Jun 2016, 14:21
Museu de les Matemàtiques Imatge Gemma Gubau Cabruja Gemma Gubau Cabruja 0 Gemma Gubau Cabruja
Thu, 23 Jun 2016, 16:52
FESTIVAL DE FI DE CURS Imatge Cristina Martín Lagrue Cristina Martín Lagrue 0 Cristina Martín Lagrue
Wed, 22 Jun 2016, 11:44
Colònies 2n ESO Imatge Gemma Gubau Cabruja Gemma Gubau Cabruja 0 Gemma Gubau Cabruja
Mon, 20 Jun 2016, 10:27
Torneig de Rugbi ' 2016 Imatge Joan Pla Joan Pla 0 Joan Pla
Thu, 9 Jun 2016, 13:25
Els alumnes fan de professors en el Dia Lectiu de 1r i 2n d'ESO. Imatge Miquel Terradez Miquel Terradez 0 Miquel Terradez
Thu, 9 Jun 2016, 10:54
Projecte dels Mossos d'Esquadra Internet segura de tu a tu Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 8 Jun 2016, 22:36
Alguns productes del taller d'arts diversos iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 8 Jun 2016, 14:40
Colònies 3r ESO a Empúries Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 7 Jun 2016, 22:15
TALLER DE PLÀSTICA - CERCA DEL TRESOR iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 6 Jun 2016, 11:53
Reconeixement del GdServei Junts fem Deures a l'Ajuntament de Sils :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Thu, 2 Jun 2016, 16:29
Ens sensibilitzem amb els refugiats Imatge Cristina Martín Lagrue Cristina Martín Lagrue 0 Cristina Martín Lagrue
Thu, 2 Jun 2016, 13:19
L'Ariadna Gelabert ha quedat en segona posició a la final del Premi Sambori :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Tue, 31 May 2016, 21:20
Intercanvi Sils-Holanda 2016 Imatge Laura Alguero Laura Alguero 0 Laura Alguero
Tue, 31 May 2016, 16:55
Intercanvi amb el Rosselló (2eso) Imatge Jordi Peradalta i Palau Jordi Peradalta i Palau 0 Jordi Peradalta i Palau
Fri, 27 May 2016, 10:59
Projecte "Portem una biosfera a Mart" Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 20 May 2016, 12:05
Judit Cano participa en una òpera Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Wed, 18 May 2016, 14:29
El mètode Grönholm Imatge Carles Muñoz Barrera Carles Muñoz Barrera 0 Carles Muñoz Barrera
Tue, 17 May 2016, 10:27
Sortida projecte orientació "I jo, què faré?" Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 13 May 2016, 15:30
Pàgina:  1  2  3  4  5  6  7  ()