Notícies del lloc

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
MAIL DEL SR. CONSTANTÍ SOTELO, DESPRÉS DE L'ASSAIG AMB LA NOSTRA CORAL! jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Mon, 16 Apr 2012, 21:55
LA VIOLETA DESCOBREIX LA DIETA MEDITERRÀNIA, premiat! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 16 Apr 2012, 18:06
ENS HA VISITAT EN CONSTANTÍ SOTELO jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Mon, 16 Apr 2012, 00:23
L'estanyet ja té drac i tot! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 30 Mar 2012, 18:53
2A. MOSTRA DE POESIA jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Wed, 28 Mar 2012, 13:45
VISITA AL PALAU DE LA MAGDALENA DE SANTANDER jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Wed, 28 Mar 2012, 13:44
NAVEGANT PEL SELLA jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Mon, 26 Mar 2012, 19:18
Winning a Fundació Joan Riera i Gubau Scholarship Imatge Núria Ramos Núria Ramos 0 Núria Ramos
Fri, 23 Mar 2012, 16:32
L'Institut de Sils al Telenotícies de TV3! Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Wed, 21 Mar 2012, 21:11
VISITA A L'EXPOSICIÓ"NOMBRES" 4t D'ESO MODALITAT CIENTÍFICA Imatge Jaume Pera Jaume Pera 0 Jaume Pera
Mon, 19 Mar 2012, 11:47
ELS ALUMNES DE SEGON SÓN REBUTS PER ALUMNES DE L'ESCOLA FORESTAL Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Wed, 14 Mar 2012, 16:56
VISITA AL MUSEU DEL CINEMA DE GIRONA - PROJECTE D'ÀMBIT HUMANÍSTIC "FEM UN CURT!" Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Wed, 14 Mar 2012, 03:14
Premi Sambori :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Fri, 9 Mar 2012, 23:32
INICI DEL PROJECTE "CREANT EL FUTUR" Imatge Cristina Puga Cristina Puga 0 Cristina Puga
Fri, 9 Mar 2012, 11:41
INTRODUCCIÓ AL PROJECTE "TOT ÉS QUÍMICA" DE 3R. D'ESO jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Fri, 9 Mar 2012, 11:40
VISITA DE SALVADOR AUGUSTIN - PROJECTE D'ÀMBIT HUMANÍSTIC "FEM UN CURT!" Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Fri, 9 Mar 2012, 11:40
Carnaval, 2012 (2) Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Fri, 9 Mar 2012, 11:39
L'INSTITUT PARTICIPA A LA DESFILADA DEL CARNAVAL DE SILS jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Sun, 4 Mar 2012, 22:32
AGRAÏMENT ESPECIAL jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Sun, 4 Mar 2012, 00:46
Carnaval, 2012 (1) Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 3 Mar 2012, 12:56
VISITA D'AMICAL MAUTHAUSEN - PROJECTE "EL MÓN EN GUERRA" Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Thu, 1 Mar 2012, 18:51
L'Institut de Sils a TV3 Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Thu, 1 Mar 2012, 09:11
TREBALL D'EXPRESSIÓ SOBRE LA SEGONA GUERRA MUNDIAL jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Wed, 29 Feb 2012, 21:48
Torneig de bàsquet Imatge Agusti Pratsevall Agusti Pratsevall 0 Agusti Pratsevall
Tue, 28 Feb 2012, 12:01
ESTANY D'iSils jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Sat, 25 Feb 2012, 21:02
TREBALL AMB EL COS I LES EMOCIONS AL PROJECTE DE 3R. jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Fri, 24 Feb 2012, 23:42
SORTIDA DE 4t d'ESO A PORTBOU - PROJECTE "EL MÓN EN GUERRA" Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Fri, 24 Feb 2012, 23:38
3rd ESO SILS STUDENTS SPEAK UP! Imatge Núria Ramos Núria Ramos 0 Núria Ramos
Sat, 18 Feb 2012, 18:16
DEM: FESTA DE LLIURE DISPOSICIÓ Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Fri, 17 Feb 2012, 12:10
Treball de música de 4t Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 16 Feb 2012, 07:50
XERRADA SOBRE LA "DIETA EQUILIBRADA" jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Mon, 13 Feb 2012, 23:52
Grup de Servei Informàtic per a aturats Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Fri, 10 Feb 2012, 13:17
2n Torneig de ping pong. Imatge Agusti Pratsevall Agusti Pratsevall 0 Agusti Pratsevall
Fri, 10 Feb 2012, 10:24
FORMACIÓ MOODLE PER A MARES I PARES DE 1R D'ESO Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 8 Feb 2012, 22:35
HAPPENING DEL PROJECTE "COMPTE AMB EL COS" jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Tue, 7 Feb 2012, 23:09
SI VIS PACEM PARA IPSUM Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 6 Feb 2012, 19:52
DIA MUNDIAL DE LES ZONES HUMIDES Imatge Marta Guillaumes Marta Guillaumes 0 Marta Guillaumes
Fri, 3 Feb 2012, 18:10
El nostre institut al mapa del DENIP Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 3 Feb 2012, 18:09
The Fonix 2012 Imatge Valentin Ruiz Valentin Ruiz 0 Valentin Ruiz
Thu, 2 Feb 2012, 20:33
ELS ALUMNES DE SEGON HAN FET "UN VIATGE AL VOLTANT DEL MÓN" Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Thu, 2 Feb 2012, 14:34
NINOT DE NEU jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Thu, 2 Feb 2012, 11:31
AIXÍ HEM CANTAT PER LA PAU Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 30 Jan 2012, 23:35
TOT L'INSTITUT DIBUIXANT EL SÍMBOL DE LA PAU Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 30 Jan 2012, 19:14
EL REFERÈNDUM DINS EL PROJECTE DE PARTICIPACIÓ DEMOCRÀTICA jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Sun, 29 Jan 2012, 18:33
Programa TAS Imatge Mònica Busquets Mònica Busquets 0 Mònica Busquets
Fri, 27 Jan 2012, 13:06
Cançons pel Dia de l Pau Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 26 Jan 2012, 20:49
OBSERVACIÓ DEL CEL D'HIVERN Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Thu, 26 Jan 2012, 18:26
TALLER DE PERCUSSIÓ PARTICIPATIU jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Tue, 24 Jan 2012, 23:29
Sortida de 4t Modalitat Científico-tecnològica al PARC de RECERCA BIOMÈDICA de BARCELONA Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Fri, 20 Jan 2012, 07:36
OBSERVACIÓ DEL CEL D'HIVERN Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Fri, 13 Jan 2012, 20:05
REPRESENTACIÓ NADALENCA: "CHRISTMAS CAROL" jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Fri, 23 Dec 2011, 19:47
COMIAT DEL PRIMER TRIMESTRE!!! jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Fri, 23 Dec 2011, 00:51
FINAL DE "PRESENTA'T AL CONCURS" jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Fri, 23 Dec 2011, 00:48
Les cançons que cantarem tots plegats el dia 22 Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Wed, 21 Dec 2011, 10:17
Felicitacions del Taller de Cinema Imatge Miquel Terradez Miquel Terradez 0 Miquel Terradez
Tue, 20 Dec 2011, 10:52
L'HORT BILINGÜE Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 19 Dec 2011, 21:34
SORTIDA DE L'ALUMNAT DE 3R. D'ESO AL ZOO DE BARCELONA jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Sat, 17 Dec 2011, 01:02
25 N: DIA INTERNACIONAL CONTRA LA VIOLÈNCIA DE GÈNERE jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Fri, 25 Nov 2011, 16:05
Grup de Servei de la Revista. Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 25 Nov 2011, 16:04
Constitució del CdA. Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 24 Nov 2011, 09:15
Torneig FUTBOL 2011-2012 Imatge Agusti Pratsevall Agusti Pratsevall 0 Agusti Pratsevall
Tue, 22 Nov 2011, 17:29
Treballs dels alumnes en la SMSS Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Mon, 21 Nov 2011, 12:02
UN ARTICLE INTERESSANT jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Mon, 21 Nov 2011, 00:00
Eleccions al Consell d'Alumnes Imatge Víctor Alegre Víctor Alegre 0 Víctor Alegre
Sun, 20 Nov 2011, 22:36
Torneig PING-PONG 2011-2012 Imatge Agusti Pratsevall Agusti Pratsevall 0 Agusti Pratsevall
Sun, 20 Nov 2011, 20:27
UN DELS GRUPS DE SERVEI DE L'INSTITUT Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Sun, 20 Nov 2011, 20:26
CASTAWEEN 2011 Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Sun, 20 Nov 2011, 20:25
Sortida de 1r a GIRONA jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Sun, 20 Nov 2011, 20:24
Presentació d'Albert Bayot: EL DRET A L'EDUCACIÓ EN EL MARC DELS DRETS HUMANS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 20 Nov 2011, 20:23
LLIÇÓ MAGISTRAL DEL SENYOR ALBERT BAYOT SOBRE EL DRET A L'EDUCACIÓ jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Sun, 20 Nov 2011, 20:15
JO SÓC GEORGE WASHINGTON, JO SÓC ROBESPIERRE! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 20 Nov 2011, 20:15
LA CLASSE DE BOLGANA OBRE EL CASTAWEEN 2011 Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 20 Nov 2011, 20:14
Pares, mares, familiars, docents, ... Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 16 Nov 2011, 10:43
SORTIDA DELS DE 1R. EN EL MARC DEL PROJECTE LA SELVA Imatge Xavier Arbat Codina Xavier Arbat Codina 0 Xavier Arbat Codina
Tue, 25 Oct 2011, 17:20
PATRÍCIA SANTOS ens explica l'aplicació Quest In Situ Imatge Jaume Pera Jaume Pera 0 Jaume Pera
Sun, 23 Oct 2011, 13:11
ALUMNAT DE SEGON DURANT LA VISITA CULTURAL A LLORET I A BLANES Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Thu, 20 Oct 2011, 19:20
L'INSTITUT DE SILS AL III CONGRESO DE ESCUELA 2.0 A GRANADA jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Mon, 10 Oct 2011, 23:15
LA MOSTRA DE POESIA A LA REVISTA ESCOLA CATALANA Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Mon, 10 Oct 2011, 07:06
CONFERÈNCIA SOBRE EL CAMP DELS NINOTS A CÀRREC DE GERARD CAMPENY Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 9 Oct 2011, 19:12
AVUI ENS HA VISITAT JOAN SURROCA, MUSEÒLEG, POLÍTIC I EDUCADOR EN EL MARC DEL PROJECTE DE MODALITAT HUMANÍSTIC"ART" DE 4t D'ESO Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Sat, 8 Oct 2011, 22:15
CANVIEM DE LLOC L'HORT DE L'INSTITUT Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 8 Oct 2011, 22:13
ESTRENEM EL DIA AMB UNA DANSA Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Sat, 8 Oct 2011, 14:31
LA CREU ROJA ENS AJUDA EN EL PROJECTE DE PRIMERS AUXILIS Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Wed, 5 Oct 2011, 12:09
US DESITGEM UNA BONA FESTA MAJOR A TOTS! Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Sun, 25 Sep 2011, 09:00
AVUI ELS DE 1R. HEM ANAT ALS ESTANYS DE SILS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 22 Sep 2011, 18:07
AQUEST CURS, SEGONA EDICIÓ DEL PREMI X(P)RIMENTA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 21 Sep 2011, 21:53
SORTIDA A MONTSERRAT DE L'ALUMNAT DE 3R. jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Tue, 20 Sep 2011, 11:38
RECORDEM L'HORARI DEL TRANSPORT Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 14 Sep 2011, 11:46
AVUI ENS HA VISITAT UN MEMBRE DE FINANÇAMENT ÈTIC I SOLIDARI EN EL MARC DEL PROJECTE "Diners" DE 4T. D'ESO Imatge Xavier Arbat Codina Xavier Arbat Codina 0 Xavier Arbat Codina
Tue, 13 Sep 2011, 16:26
INICI CURS 2011-2012 Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Tue, 13 Sep 2011, 05:34
VOLEU SABER A QUINA CLASSE ANEU? Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 9 Sep 2011, 16:37
CLAUSTRE AL COMPLET Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 8 Sep 2011, 07:32
TARD O D'HORA TOT ARRIBA! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 1 Sep 2011, 14:59
e-PORTAFOLIS DE L'INSTITUT DE SILS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 10 Jul 2011, 08:27
Recollida de la Menció d'Honor a Castelldefels Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 28 Jun 2011, 18:33
GIMKANA FI DE CURS jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Tue, 28 Jun 2011, 18:32
JORNADA DE PORTES OBERTES jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Tue, 28 Jun 2011, 18:31
L'institut de Sils obté una menció d'honor al premi X(p)rimenta. Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 6 Jun 2011, 15:59
COLÒNIES DE PRIMER A SANTA PAU Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Tue, 31 May 2011, 20:20
Planning del viatge a Madrid Imatge Víctor Alegre Víctor Alegre 0 Víctor Alegre
Mon, 30 May 2011, 06:52
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()