Notícies del lloc

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
Simulació d'un debat entre creacionisme i evolucionisme Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Mon, 2 Dec 2013, 12:07
GRÀCIES PER PARTICIPAR EN EL GRAN RECAPTE!!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Fri, 29 Nov 2013, 19:03
Dibuixos creats amb llum de llanternes Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 26 Nov 2013, 12:36
25-N: DIA INTERNACIONAL CONTRA LA VIOLÈNCIA DE GÈNERE Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 26 Nov 2013, 07:51
L'institut per un forat Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 21 Nov 2013, 14:39
SORTIDA PROJECTE "ART" - 4t MODALITAT HUMANÍSTICA Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Wed, 20 Nov 2013, 21:10
Sortida "La marató té un origen genètic?" Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Mon, 18 Nov 2013, 16:24
APADRINAMENT LECTOR Imatge Administrador del web de l'institut de Sils Administrador del web de l'institut de Sils 0 Administrador del web de l'institut de Sils
Thu, 7 Nov 2013, 23:26
Conferència inaugural 2013-2014 Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 7 Nov 2013, 18:34
Xerrada "Projecte orenetes" Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 6 Nov 2013, 19:17
HAPPENING PROJECTE "ART" - 4t MODALITAT HUMANÍSTICA Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Wed, 6 Nov 2013, 18:15
PRODUCTE "DINERS & GLOBALIZATION" - PROJECTE 4t Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Wed, 6 Nov 2013, 13:30
La revista de l'institut arrenca motors!!! Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Sun, 3 Nov 2013, 12:46
L'HORT CANVIA DE LLOC Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 2 Nov 2013, 10:55
Sortida al Castell de Montsoriu, Breda i Hostalric Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 31 Oct 2013, 20:43
Omplim de vida el passadís Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 31 Oct 2013, 12:26
DEMÀ DIMECRES CONFERÈNCIA INAUGURAL DEL CURS 2013-14 iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Tue, 29 Oct 2013, 17:04
Les colònies de primer iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Tue, 29 Oct 2013, 15:44
EXPOSICIONS ORALS DEL PROJECTE DINERS I GLOBALIZATION Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Sat, 26 Oct 2013, 09:52
ENS VISITA IMIKA TARIRU jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Thu, 3 Oct 2013, 00:46
ELs de 2n són de colònies Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Tue, 1 Oct 2013, 13:23
SORTIDA A LA MUNTANYA DE MONTSERRAT iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 19 Sep 2013, 17:16
HAPPENING DEL PROJECTE "DINERS & GLOBALIZATION" DE 4t Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Wed, 18 Sep 2013, 10:22
Deures d´estiu 2013 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Sat, 31 Aug 2013, 09:47
Formació al CEEH Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Fri, 30 Aug 2013, 23:01
Concurs bioimatges iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 29 Jul 2013, 16:44
GRUP DE SERVEI DE MANTENIMENT Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Mon, 15 Jul 2013, 18:29
TROBADA LÚDICO-PEDAGÒGICA A BANYOLES Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 15 Jul 2013, 16:28
Projecte Singular EINA Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Fri, 5 Jul 2013, 14:20
AVANCEN LES OBRES DEL MÒDUL NOU Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 5 Jul 2013, 11:51
Making off de Els Pirates Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 2 Jul 2013, 22:28
CANTADA DE NADALES A LA RESIDÈNCIA D´AVIS Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Tue, 2 Jul 2013, 21:15
Mostra d'stopmotion dels alumnes de 3r d'ESO Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 26 Jun 2013, 22:11
CALEIDOCICLE D'AGRAÏMENT Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 22 Jun 2013, 19:59
LES FOTOS DEL FESTIVAL DE FINAL DE CURS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 22 Jun 2013, 08:24
COTXES SOLARS Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Fri, 21 Jun 2013, 08:29
SORTIDA DELS GRUPS DE PRIMER A LA PLATJA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 21 Jun 2013, 08:29
DIA LECTIU - 2013 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Mon, 17 Jun 2013, 16:37
Comiat dels alumnes de 4t Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Sun, 16 Jun 2013, 12:17
GRAN ÈXIT DE LA CANTATA "ELS PIRATES" A LA LAGUNA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 13 Jun 2013, 00:36
MUSICAL: ELS PIRATES A LA LAGUNA Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Wed, 12 Jun 2013, 18:44
Acte d'agraïment de l'ajuntament i dels centres educatius als voluntaris del grup de servei "JUNTS FEM DEURES" Imatge Montserrat Clapers i Gallés Montserrat Clapers i Gallés 0 Montserrat Clapers i Gallés
Wed, 12 Jun 2013, 18:43
COLÒNIES DE SEGON Imatge Jose Martínez Jose Martínez 0 Jose Martínez
Sun, 9 Jun 2013, 17:52
COMIAT DE LA SEGONA PROMOCIÓ DE L'INSTITUT - CURS 2012-2013 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Fri, 7 Jun 2013, 00:18
PRODUCTE MÓN VIRTUAL Quim Joaquim Vilar i Sais 2 Lola Torrent Pujolàs
Tue, 4 Jun 2013, 18:50
PRIMERA TESI DOCTORAL SOBRE L'INSTITUT DE SILS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 4 Jun 2013, 10:53
FESTA DE LA PRIMAVERA Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Sun, 2 Jun 2013, 21:06
JORNADA DE PORTES OBERTES - 24/5/2013 Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Tue, 28 May 2013, 22:55
TORNEIG DE FUTBOL Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 27 May 2013, 10:30
Veure la música Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Sun, 26 May 2013, 12:40
JORNADA DE PORTES OBERTES: TAULA RODONA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 26 May 2013, 08:12
JORNADA DE PORTES OBERTES: BONES SENSACIONS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 25 May 2013, 16:03
Jornada de Portes Obertes Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Fri, 24 May 2013, 14:13
L'ALCALDE DE SILS I LA REGIDORA D'ENSENYAMENT PARLEN A L'ACTA D'APERTURA DEL PROJECTE "POLÍTICA MUNICIPAL" jmct Josep M. Carbó Teigeiro 0 Josep M. Carbó Teigeiro
Wed, 22 May 2013, 08:59
No et perdis les últimes notícies a l' "Institut per un forat" !! Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 20 May 2013, 17:48
XIX Trobada de Corals de Secundària de Catalunya Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Sat, 18 May 2013, 18:35
MÓN VIRTUAL / MÓN REAL Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 18 May 2013, 18:26
47ª EXPOSICIÓ DE FLORS · EL DIBUIX ÉS DE LA LAURA RÒDENAS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 17 May 2013, 13:19
MEETING SHEILA, the English grandmother of a student of us! Imatge Núria Ramos Núria Ramos 0 Núria Ramos
Fri, 17 May 2013, 10:18
EL CLUB DE MATES PREMIA ELS NOUS GUANYADORS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 14 May 2013, 22:14
Aquesta setmana a la revista: Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 10 May 2013, 12:06
REFENT L'ESTANYET Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 6 May 2013, 14:48
L'INSTITUT PER UN FORAT Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 26 Apr 2013, 14:51
TORNEIG DE FUTBOL, 2013 Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 24 Apr 2013, 12:46
L'institut per un forat Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 18 Apr 2013, 09:20
XERRADA SOBRE "LO IMPOSIBLE" A PROJECTES DE 2on Imatge Maribel Rodríguez Carmona Maribel Rodríguez Carmona 0 Maribel Rodríguez Carmona
Wed, 17 Apr 2013, 11:51
CONCURS DE REDACCIONS DE COCA-COLA Imatge Maribel Rodríguez Carmona Maribel Rodríguez Carmona 0 Maribel Rodríguez Carmona
Wed, 17 Apr 2013, 11:45
XXIV CONCURS LITERARI DE NARRACIÓ CURTA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 16 Apr 2013, 12:17
Nou bloc de la revista "L'institut per un forat" Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 10 Apr 2013, 07:57
TROBADA AMB ELS PARES I MARES DE 6è Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 5 Apr 2013, 13:51
AVUI ÉS EL DIA MUNDIAL DE LA POESIA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 21 Mar 2013, 07:05
EL NOU WEB I EL FACEBOOK DE L'AMPA EN MARXA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 20 Mar 2013, 19:35
Sortida de 2n a l'Escola agrària i al Parc de Sant Salvador Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 14 Mar 2013, 18:50
Guies dels estanys de Sils Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 14 Mar 2013, 18:49
BONES COLÒNIES I BON TEMPS A TARRAGONA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 14 Mar 2013, 14:20
Afició pels escacs Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 14 Mar 2013, 12:00
Hapening del projecte d'emprenedoria de 4t. Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 14 Mar 2013, 00:24
L'institut per un forat Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 14 Mar 2013, 00:23
VISITA DE LA MONTSERRAT PLANELLA DE L'INSTITUT D'AMER Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 11 Mar 2013, 12:27
Happening projecte "TOT ÉS QUÍMICA" 3r ESO Imatge Marta Guillaumes Marta Guillaumes 0 Marta Guillaumes
Sat, 9 Mar 2013, 13:37
ELS AMFIBIS DIUEN HOLA A LA PRIMAVERA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 8 Mar 2013, 14:08
Òpera i tecnologia a la sortida de 1r Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 7 Mar 2013, 19:19
Sortida a París iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 7 Mar 2013, 12:16
SORTIDA A PARÍS iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 6 Mar 2013, 09:27
Concert líric a l'Institut de Sils Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 5 Mar 2013, 08:53
Actualització revista L'Institut per un forat Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 1 Mar 2013, 14:15
CONSTRUCCIÓ D'UN TANGRAM Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Fri, 1 Mar 2013, 09:20
MURAL DELS ALUMNES DE 4T. PROJECTE "EL MÓN EN GUERRA" Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 21 Feb 2013, 22:07
FOTOGRAFIES DE LA CLOENDA DEL CONCURS RECREACTIVA'T PER ÀFRICA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 20 Feb 2013, 20:46
Els joves luthiers de Sils Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 19 Feb 2013, 16:20
Reportatge fotogràfic de Carnestoltes Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 19 Feb 2013, 16:06
GUANYADORS DELS ENIGMES MATEMÀTICS 1T Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 19 Feb 2013, 12:51
EXPERIÈNCIES MATEMÀTIQUES. PROHIBIT NO TOCAR! Imatge Nuria Soler Güell Nuria Soler Güell 0 Nuria Soler Güell
Mon, 18 Feb 2013, 22:46
CARNAVAL, CARNAVAL... Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 15 Feb 2013, 14:54
Sortida projecte de 1r : Els boscos de l'Odissea Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Wed, 13 Feb 2013, 19:55
Cantata per la Pau - UAP13 Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Sun, 10 Feb 2013, 18:58
ESTADA DE LA CLASSE DE 1B A NÚRIA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 6 Feb 2013, 13:00
ELS ALUMNES DE SEGON CICLE PARLEN SOBRE LA LLEI "WERT" Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 5 Feb 2013, 16:53
Comença el projecte TINGUEM CURA DEL COS! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 5 Feb 2013, 16:36
DENIP, 2013 Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 3 Feb 2013, 22:57
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()