Notícies del lloc

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
DIGUEM NO A LA VIOLÈNCIA CONTRA LES DONES Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 25 Nov 2014, 08:47
UNA MICA DE FORMACIÓ TIC AMB MARES I PARES Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 24 Nov 2014, 22:12
CONCURS DE DOMÒTICA Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Mon, 24 Nov 2014, 21:44
TORNEIG DE RUGBI A GIRONA Imatge Joan Pla Joan Pla 0 Joan Pla
Mon, 24 Nov 2014, 18:10
ACTE DE CONSTITUCIÓ DEL Cd'A iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sat, 22 Nov 2014, 09:48
FEM UNA REVISTA! Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Thu, 20 Nov 2014, 16:21
NOUS GUIES DELS ESTANYS Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Sun, 16 Nov 2014, 21:28
TALLER DE KUBB Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Sun, 16 Nov 2014, 20:32
SORTIDA PEL PROJECTE: FEM UNA REVISTA Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 13 Nov 2014, 21:53
INICI DEL PROJECTE DE 3r "PRESENTA'T AL CONCURS" iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 12 Nov 2014, 13:30
JA TENIM ELS REPRESENTANTS PEL CdA!!!!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sat, 8 Nov 2014, 19:57
Presentació de candidatures al CdA. :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Thu, 6 Nov 2014, 22:42
VISITA A L'ESCOLA ANNEXA DE GIRONA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Tue, 4 Nov 2014, 22:53
ACTE D'INAUGURACIÓ DEL CURS 14-15 iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Fri, 31 Oct 2014, 18:42
ELS ALUMNES DE PRIMER HAN PASSAT UNES FANTÀSTIQUES COLÒNIES A STA. PAU iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 30 Oct 2014, 15:31
ELS VOLUNTARIS DE PROTECCIÓ CIVIL ENS PARLEN DE PRIMERS AUXILIS iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 27 Oct 2014, 14:37
Les creacions del taller "Trencadís" Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Mon, 27 Oct 2014, 13:10
OLIMPIADES DE JOCS COOPERATIUS Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Thu, 23 Oct 2014, 18:18
CONTRA LES RETALLADES EN EDUCACIÓ Imatge Administrador del web de l'institut de Sils Administrador del web de l'institut de Sils 0 Administrador del web de l'institut de Sils
Thu, 23 Oct 2014, 13:59
Participa! Et necessitem!!!! (En breu s'iniciarà la campanya per al CdA) :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Tue, 21 Oct 2014, 11:41
TÀCTIQUES D'EMPATIA CAP ALS AVIS I ÀVIES :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Tue, 21 Oct 2014, 11:14
ELS ALUMNES DE 2nESO VISITEN EL CASTELL DE MONTSORIU Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 15 Oct 2014, 19:09
ELS ALUMNES DE 1rESO VISITEN LA BARCELONA OLÍMPICA Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Thu, 9 Oct 2014, 20:59
EL PROJECTE SINGULAR iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 25 Sep 2014, 12:58
ELS ALUMNES DE 3r FAN LA VISITA A MONTSERRAT iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 18 Sep 2014, 15:12
Nou curs, nou moodle! Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Sun, 7 Sep 2014, 17:07
Clonatge dels nous portàtils de 1r d'ESO Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Sun, 7 Sep 2014, 16:56
DEURES D´ESTIU 2014 Imatge Professor Profe Professor Profe 0 Professor Profe
Fri, 22 Aug 2014, 10:27
IF YOU ARE BORED THIS SUMMER... iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 21 Jul 2014, 10:21
Jornada d'Instituts innovadors a l'IES de Sils :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Mon, 21 Jul 2014, 10:20
Curtmetratges - 4t - Humanístic Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Thu, 10 Jul 2014, 13:36
AVÍS: MOODLE EN PERÍODE DE PROVA Imatge Administrador del web de l'institut de Sils Administrador del web de l'institut de Sils 0 Administrador del web de l'institut de Sils
Tue, 1 Jul 2014, 22:11
ELS DE 1R. A LA PISCINA DE RIUDARENES! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 1 Jul 2014, 21:19
Alumnes del GdS "Junts fem deures" a l'Ajuntament :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Tue, 1 Jul 2014, 19:07
VISITA A L'ESCOLA JOSEP BOADA DE RIUDARENES Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 30 Jun 2014, 19:29
XV Torneig Interinstituts Imatge Joan Pla Joan Pla 0 Joan Pla
Mon, 9 Jun 2014, 12:55
ACTE DE COMIAT Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Fri, 6 Jun 2014, 10:04
L'AIGUA ÉS VIDA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 2 Jun 2014, 10:47
Alumnat de 1r a les proves de l'Estalmat Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Sun, 1 Jun 2014, 12:15
Alumnes de 3r en el projecte Món Virtual: fent l'exposició oral amb una vídeo conferència. Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Thu, 29 May 2014, 05:43
Participació de l'Institut a la Fira Ecosí iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Tue, 27 May 2014, 10:34
Projecte orenetes Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 26 May 2014, 11:23
Política Municipal - 4t ESO -Xerrada dels nostres alcaldes Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Tue, 20 May 2014, 11:02
Dia Lectiu 1r i 2n d'ESO Imatge Xavier Arbat Codina Xavier Arbat Codina 0 Xavier Arbat Codina
Fri, 16 May 2014, 13:48
BRING BACK OUR GIRLS! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 15 May 2014, 07:55
INTERESSANT XERRADA SOBRE INTERNET SEGURA ORGANITZADA PER L'AMPA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 8 May 2014, 18:26
Fotografies guardonades al concurs de fotografia matemàtica Imatge Mònica Sánchez Mònica Sánchez 0 Mònica Sánchez
Thu, 8 May 2014, 18:25
Fotografia matemàtica a l'institut de Sils Imatge Mònica Sánchez Mònica Sánchez 0 Mònica Sánchez
Tue, 6 May 2014, 17:35
Projecte de maig, 3r d'ESO: El món virtual Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Mon, 5 May 2014, 13:57
Itinerari pels estanys per observar papallones Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 29 Apr 2014, 10:32
REPRESENTACIÓ TEATRAL A L'ESCOLA ELS ESTANYS DE SILS Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Tue, 29 Apr 2014, 10:19
Participació a la 1a Fira de Ciència de Girona "CIÈNCIA ENTRE TOTS" Imatge Marta Guillaumes Marta Guillaumes 0 Marta Guillaumes
Mon, 28 Apr 2014, 20:13
LES ALUMNES DEL GdS STORYTELLING ACTUEN A LA LLAR INFANTIL "La Quitxalla" de Sils Imatge Núria Ramos Núria Ramos 0 Núria Ramos
Fri, 25 Apr 2014, 11:46
DIA FINAL DE TRIMESTRE :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Wed, 16 Apr 2014, 13:19
GRUP DE GESTIÓ AMBIENTAL Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 7 Apr 2014, 14:41
UN LLANGARDAIX OCEL·LAT A L'ESTANYET Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 6 Apr 2014, 20:51
GRÀCIES CLAUDIO! PER AJUDAR-NOS AMB EL TALLER DE GUITARRA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sat, 5 Apr 2014, 11:35
GRAN ÈXIT A LA MOSTRA DE POESIA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 3 Apr 2014, 20:44
DIA LECTIU Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 28 Mar 2014, 19:34
FI DEL SEGON TRIMESTRE A LA REVISTA DE L'INSTITUT Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 28 Mar 2014, 14:06
REPRESENTACIÓ DE TITELLES A LA LLAR D'INFANTS Imatge Elena Pou Elena Pou 0 Elena Pou
Fri, 28 Mar 2014, 13:37
COMENÇA EL PROJECTE "BORDEAUX" Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Fri, 28 Mar 2014, 11:33
Dia d'òpera a Barcelona Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Fri, 28 Mar 2014, 11:32
ESO2 STARTS THE PROJECT MIRROR Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Wed, 26 Mar 2014, 08:33
THE RAP SINGER SERGI ARTALEJO EXPLAINS HIS EXPERIENCE TO OUR ESO2 STUDENTS iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 26 Mar 2014, 08:19
Proves Cangur Imatge Maite Albiñana Monar Maite Albiñana Monar 0 Maite Albiñana Monar
Wed, 26 Mar 2014, 08:06
ELS ALUMNES DE 4t CIENTÍFIC VISITEN CALDES Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 25 Mar 2014, 14:43
Voteu EL RACÓ DE SILS! Concurs WEBSALPUNT.CAT Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 20 Mar 2014, 07:53
Extraordinaris treballs sobre la forma Sonata de l'alumnat d'Humanitats de MÚSICA Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Wed, 19 Mar 2014, 19:45
TOT ÉS QUÍMICA Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Wed, 19 Mar 2014, 16:01
Visita dels alumnes de 4t a empreses i centres de formació iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 12 Mar 2014, 19:53
Els alumnes del taller de malabars fan una demostració al carnestoltes del geriàtric Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 6 Mar 2014, 23:13
I a 1r. d'ESO, COMENÇA L'ESPECTACLE! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 3 Mar 2014, 19:18
Tot és Química Imatge Maria Teresa Riera Roura Maria Teresa Riera Roura 0 Maria Teresa Riera Roura
Mon, 3 Mar 2014, 15:01
Comença el Projecte TOT ÉS QUÍMICA Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 3 Mar 2014, 12:02
Posem-nos nosaltres mateixos el reptes! Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Mon, 3 Mar 2014, 11:58
CARNAVAL Institut de Sils 2014 Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Sun, 2 Mar 2014, 17:51
Participació de la coral a la Cantata per la Pau UAP14 Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Sat, 1 Mar 2014, 11:32
ELS ALUMNES DE 3R FAN LA SORTIDA DEL PROJECTE 'CUIDEM EL COS!' Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 27 Feb 2014, 09:58
GRUP DE SERVEI STORYTELLING Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 23 Feb 2014, 22:12
Cuidem el cos! - Sessió de relaxació Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Fri, 21 Feb 2014, 16:32
Sortida del projecte: FEM UNA REVISTA! Imatge Víctor Alegre Víctor Alegre 1 Lola Torrent Pujolàs
Wed, 19 Feb 2014, 11:41
Cuidem el cos! Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Wed, 19 Feb 2014, 10:47
Beethoven inspira uns curtmetrages Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Sun, 16 Feb 2014, 09:57
SAVE OUR PLANET! Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Tue, 11 Feb 2014, 21:03
VÍDEOS PARTICIPANTS AL MOBILE LEARNING AWARDS 2014 iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sun, 9 Feb 2014, 21:40
L'institut per un forat Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Sun, 9 Feb 2014, 19:24
CONFERÈNCIA INAUGURAL DEL PROJECTE "TINGUEM CURA DEL COS", de 3r d'ESO Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Mon, 3 Feb 2014, 23:48
SORTIDA A PORTBOU - PROJECTE "EL MÓN EN GUERRA" - 4t ESO Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Sat, 18 Jan 2014, 11:26
VISITA D'AMICAL MAUTHAUSEN I ALTRES CAMPS - PROJECTE "EL MÓN EN GUERRA" - 4t ESO Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Fri, 17 Jan 2014, 23:08
TALLER DE REPOSTERIA - 1r i 2n d'ESO Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Fri, 17 Jan 2014, 13:51
Festival de Nadal Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 23 Dec 2013, 09:45
Grup de servei "Gestió ambiental" Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 23 Dec 2013, 09:24
LA CORAL DE L'INSTITUT CANTA A LA LLAR D'INFANTS I A L'ESCOLA VERDAGUER Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Tue, 17 Dec 2013, 12:36
Projecte "Si em dius com ets, et diré on vius" de 3r ESO Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Tue, 10 Dec 2013, 13:44
L'INSTITUT AL RECONEIXEMENT DE LES EMPRESES DE SILS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sat, 7 Dec 2013, 07:44
El grup de servei de Gestió Ambiental fan de guies dels estanys Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 6 Dec 2013, 13:25
LA MARATÓ A l'INSTITUT DE SILS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Thu, 5 Dec 2013, 08:58
Els alumnes de 2n visiten el Cosmocaixa Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 4 Dec 2013, 11:48
L'ENHORABONA!! Ja tenim guanyadors del projecte PRESENTA'T AL CONCURS Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 2 Carme Sunyer
Tue, 3 Dec 2013, 20:30
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()