Notícies del lloc

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
Vídeos denúncia situació refugiats Síria Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Wed, 11 May 2016, 09:29
Xerrada sobre les abelles Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 10 May 2016, 19:31
Concurs Fonix 2016 Imatge Albert Pons Albert Pons 0 Albert Pons
Sat, 7 May 2016, 18:32
Visita a la Maternitat d'Elna, 4t ESO Imatge Glòria Garcia Urbina Glòria Garcia Urbina 0 Glòria Garcia Urbina
Fri, 6 May 2016, 19:47
Som energia Imatge Marc Montaña Pérez Marc Montaña Pérez 0 Marc Montaña Pérez
Thu, 5 May 2016, 10:36
Presentació del projecte de 1r d'ESO: Portem una biosfera a Mart. Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Tue, 3 May 2016, 21:04
Concurs de fotografia matemàtica 2016 setembre 2014 Marta Fernandez 0 Marta Fernandez
Tue, 3 May 2016, 13:42
La Diada en imatges: #iSilstopRFGshame Imatge Carles Muñoz Barrera Carles Muñoz Barrera 0 Carles Muñoz Barrera
Mon, 25 Apr 2016, 11:38
CAL COMBATRE EL DRACS QUE DEVASTEN EL MÓN iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Fri, 22 Apr 2016, 09:22
Ciència entre tots Imatge Carles Muñoz Barrera Carles Muñoz Barrera 0 Carles Muñoz Barrera
Tue, 19 Apr 2016, 12:04
Ciència entre tots Imatge Carles Muñoz Barrera Carles Muñoz Barrera 0 Carles Muñoz Barrera
Thu, 14 Apr 2016, 13:06
Mostra de poesia de secundària 2016 Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Thu, 14 Apr 2016, 10:45
Ariadna Gelabert, finalista del premi Sambori :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Tue, 5 Apr 2016, 09:06
Commemoració dia pi Imatge Eva Redondo Eva Redondo 0 Eva Redondo
Wed, 16 Mar 2016, 18:38
PROJECTE "COMENÇA L'ESPECTACLE" Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 15 Mar 2016, 09:02
Jornada de Portes Obertes Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Mon, 7 Mar 2016, 13:13
Intercanvi 4t d'ESO a Finlàndia Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 3 Mar 2016, 20:37
Actuació de la soprano Sussi Geli Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 1 Mar 2016, 10:49
Itinerari químic per Girona- Projecte Tot és química (3r ESO) Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 19 Feb 2016, 19:22
Curtmetratges a partir de la música de Bach Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 16 Feb 2016, 10:34
Robòtica i tecnologies creatives a l'aula. Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Thu, 11 Feb 2016, 20:40
El Rei Carnestoltes arriba a l'Institut de Sils!! Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 10 Feb 2016, 18:01
Connecta amb la ciència Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Thu, 4 Feb 2016, 17:57
Projecte Tot és química Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 4 Feb 2016, 13:25
La Crosa: hidromagmàtic o estrombolià? Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Wed, 20 Jan 2016, 08:34
Visita a la UdG (Universitat de Girona) Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Tue, 19 Jan 2016, 19:40
Xerrada Ateneu Popular Salvadora Catà Imatge Víctor Alegre Víctor Alegre 0 Víctor Alegre
Tue, 19 Jan 2016, 10:12
Taller L'espectacle de la Ciència Imatge Carles Muñoz Barrera Carles Muñoz Barrera 0 Carles Muñoz Barrera
Mon, 21 Dec 2015, 10:56
Cantant nadales amb els avis! :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Fri, 18 Dec 2015, 16:14
SORTIDA PROJECTE 1r : observació de l'empremta humana en espais naturals. Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Sat, 12 Dec 2015, 09:50
SORTIDA PROJECTE 3R: EVOLUCIÓ Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 11 Dec 2015, 12:12
HAPPENING PROJECTE "CREACIÓ LITERÀRIA" - 4rt HUMANÍSTIC Imatge Glòria Garcia Urbina Glòria Garcia Urbina 0 Glòria Garcia Urbina
Wed, 9 Dec 2015, 14:39
EXPOSICIÓ PROJECTE ART-4t Humanístic Imatge Glòria Garcia Urbina Glòria Garcia Urbina 0 Glòria Garcia Urbina
Sun, 6 Dec 2015, 19:42
Els alumnes de 1r hem viscut la prehistòria a través de la dramatització, en el projecte Entre pedres, coves i foc. Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Thu, 3 Dec 2015, 08:13
Els alumnes de 1r hem visitat les coves EL Toll de Moià, dins el projecte Entre pedres, coves i focs, de la prehistòria Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Fri, 27 Nov 2015, 07:25
PASSEIG PER L'EDAT MITJANA iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Sun, 22 Nov 2015, 19:33
Conferència MARATO TV3 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Sun, 22 Nov 2015, 19:32
Setmana de la Ciència Imatge Carles Muñoz Barrera Carles Muñoz Barrera 0 Carles Muñoz Barrera
Sun, 15 Nov 2015, 21:08
El GdS "Visitem els avis" ha tingut el seu primer contacte amb l'entorn geriàtric. :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Sat, 14 Nov 2015, 13:33
Els alumnes de 1r hem fet la sortida de tutoria als Arcs, de Santa Pau Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Fri, 13 Nov 2015, 09:19
Els alumnes de 1r hem acabat el projecte Coopera i aprendràs jugant. Imatge Carme Sunyer Carme Sunyer 0 Carme Sunyer
Fri, 6 Nov 2015, 12:45
Visita de Protecció Civil de Sils Imatge Albert Pons Albert Pons 0 Albert Pons
Thu, 5 Nov 2015, 12:40
Visita al Museu d'Art Imatge Glòria Garcia Urbina Glòria Garcia Urbina 0 Glòria Garcia Urbina
Wed, 4 Nov 2015, 14:39
Happening "Viatge a l'Edat Mitjana" Imatge Joaquim Serrano Triadó Joaquim Serrano Triadó 0 Joaquim Serrano Triadó
Tue, 3 Nov 2015, 08:47
RECONÈIXER L'ART Imatge Glòria Garcia Urbina Glòria Garcia Urbina 0 Glòria Garcia Urbina
Mon, 2 Nov 2015, 14:38
Conferència inaugural curs 2015-16 Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 2 Nov 2015, 10:06
IMPORTANT: a les famílies de 1r. d'ESO Imatge Xavier Arbat Codina Xavier Arbat Codina 0 Xavier Arbat Codina
Sun, 1 Nov 2015, 16:05
Exposició d'estàtues Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 29 Oct 2015, 19:43
Sortida de 2n d'ESO a la Universitat de Girona Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Tue, 27 Oct 2015, 11:22
Sortida de 1r d'ESO a Barcelona Imatge Laura Alguero Laura Alguero 0 Laura Alguero
Thu, 15 Oct 2015, 18:36
MOLTES GRÀCIES A LES EMPRESES COL·LABORADORES!! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 30 Sep 2015, 23:06
ELS ALUMNES DE 3r d'ESO VISITEN MONTSERRAT Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 18 Sep 2015, 21:21
ALUMNES DE L'INSTITUT PARLEN DELS GdServei :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Thu, 10 Sep 2015, 09:51
ESTIU 2015 Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Thu, 30 Jul 2015, 23:26
Comiat 4t ESO Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 30 Jul 2015, 23:26
ELS ALUMNES DE 2n VAN DE COLÒNIES A CANTONIGRÒS Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 29 Jun 2015, 16:49
GRUP DE BATUCADA DE L'INSTITUT DE SILS - 19/6/2015 Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Thu, 25 Jun 2015, 10:09
CLOENDA CURS 2014-2015 Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Fri, 19 Jun 2015, 17:24
GRUP DE BATUCADA DE L'INSTITUT DE SILS, AL PATI DE DIVENDRES!!! Imatge Raúl Arana Vidal Raúl Arana Vidal 0 Raúl Arana Vidal
Wed, 17 Jun 2015, 21:02
SESSIÓ TEÒRICO-PRÀCTICA SOBRE L´ASMA Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Sun, 14 Jun 2015, 12:31
El MÓN EN GUERRA Imatge Joan Pla Joan Pla 0 Joan Pla
Wed, 27 May 2015, 07:20
DIA LECTIU 1R i 2N ESO Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Sun, 17 May 2015, 23:27
Reconeixement del GdS "Junts fem deures" de Sils i Vallcanera :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Fri, 15 May 2015, 18:58
ETS ARTISTA? CREA EL NOSTRE LOGO!! :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Thu, 14 May 2015, 09:16
POJECTE ORENETA CUABLANCA Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 12 May 2015, 19:54
CONCURS FOTOGRAFIA MATEMÀTICA 2015 Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Tue, 12 May 2015, 09:52
Scenecat.cat Imatge Víctor Alegre Víctor Alegre 0 Víctor Alegre
Sun, 3 May 2015, 22:41
HEM GUANYAT EL CONCURS DE DOMÒTICA! Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Mon, 27 Apr 2015, 16:36
El GdServei de Storytelling visita la Llar d'infants :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Mon, 27 Apr 2015, 16:36
XERRADA DE LA NATALIA VENTURA, INFERMERA DEL CAP DE SILS I RIUDARENES Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Thu, 23 Apr 2015, 22:01
Sant Jordi Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 23 Apr 2015, 17:41
Participació a la IV Mostra de Poesia de Secundària :-/ Lola Torrent Pujolàs 0 Lola Torrent Pujolàs
Mon, 20 Apr 2015, 13:04
Beques de transport Imatge Glòria Garcia Urbina Glòria Garcia Urbina 0 Glòria Garcia Urbina
Thu, 16 Apr 2015, 18:43
PROJECTE SOStenibilitat Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 16 Apr 2015, 18:01
ALUMNES DE 2n Imatge Maria Teresa Riera Roura Maria Teresa Riera Roura 0 Maria Teresa Riera Roura
Sat, 11 Apr 2015, 23:05
ALUMNES DE 4t: VISITA NOCTURNA A BORDEUS... iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 19 Mar 2015, 18:00
Sortida en Caiac amb els estudiants Holandesos Imatge Joan Pla Joan Pla 0 Joan Pla
Thu, 19 Mar 2015, 11:48
Actuació de la soprano Sussi Geli al nostre institut Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Mon, 16 Mar 2015, 12:28
Happening del Projecte TOT ÉS QUÍMICA de 3r iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Wed, 4 Mar 2015, 19:57
Sortida operística dels alumnes de 1r d´ESO Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Wed, 4 Mar 2015, 19:56
2nd ESO Happening: Mirror Imatge Laura Alguero Laura Alguero 0 Laura Alguero
Mon, 2 Mar 2015, 16:07
Programa de Formació en Desfibril·lació per a Joves Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Sun, 1 Mar 2015, 21:09
Sils, per exemple Imatge Sílvia Perpinyà Sílvia Perpinyà 0 Sílvia Perpinyà
Mon, 23 Feb 2015, 21:04
EL CARNESTOLTES ARRIBA A L'INSTITUT DE SILS Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Sat, 21 Feb 2015, 17:42
XXI Torneig de Rugbi Imatge Joan Pla Joan Pla 0 Joan Pla
Thu, 19 Feb 2015, 11:00
Els guies dels estanys passegen amb en Quim Vilar Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 11 Feb 2015, 11:10
Cantata per la PAU - UAP 15 Imatge Anna Sais Anna Sais 0 Anna Sais
Tue, 10 Feb 2015, 19:20
JA POTS ENCARREGAR LA TEVA DESSUADORA! iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Mon, 2 Feb 2015, 08:36
DENIP Imatge Administrador del web de l'institut de Sils Administrador del web de l'institut de Sils 0 Administrador del web de l'institut de Sils
Fri, 30 Jan 2015, 19:57
Sortida "Save Our Planet" - 1rESO Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Thu, 22 Jan 2015, 20:07
FI DE TRIMESTRE A LA LAGUNA Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Mon, 5 Jan 2015, 18:12
ELS ALUMNES DE CANT CORAL VISITEN EL GERIÀTRIC Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 18 Dec 2014, 12:13
TALLER SCRAPBOOK I MANUALITATS Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Thu, 18 Dec 2014, 11:06
ART I LLUM AL PROJECTE D'ART Imatge Sussi Abel Sussi Abel 0 Sussi Abel
Wed, 17 Dec 2014, 11:31
SORTIDA DEL PROJECTE VALGA´M DÉU! Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Tue, 16 Dec 2014, 21:34
VISITA DE LA GLÒRIA, COFUNDADORA DE LLAGURT iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Fri, 12 Dec 2014, 11:32
COLLITA D'ESPINACS Quim Joaquim Vilar i Sais 0 Joaquim Vilar i Sais
Sun, 7 Dec 2014, 21:59
PROJECTE VALGA´M DÉU Imatge Sònia Benedico Rull Sònia Benedico Rull 0 Sònia Benedico Rull
Mon, 1 Dec 2014, 22:19
Pinta la Marató Imatge Neus Baches Neus Baches 0 Neus Baches
Fri, 28 Nov 2014, 13:23
MOBILE LEARNING AWARDS 2015 iolanda Iolanda Arboleas Jara 0 Iolanda Arboleas Jara
Thu, 27 Nov 2014, 09:11
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  ()